Ochraniacze na materace

 
Specjalizujemy się w produkcji ochraniaczy na materace dla hoteli, szpitali, pensjonatów, domów opieki i wszelkiego typu obiektów, które potrzebują zapewnić swoim gościom maksymalny komfort, a jednocześnie w prosty sposób zadbać o czystość i higienę udostępnianych łóżek, a w szczególności materacy do spania. Dlatego w naszych ochraniaczach stosujemy wysokiej jakości materiały z wodoodporną membraną, które można wielokrotnie prać w temperaturze do 95° C. Naszą ofertę kierujemy wyłącznie do klientów biznesowych, dlatego nie prowadzimy sklepu internetowego ze sprzedażą detaliczną.

Materiał

Oferowane przez nas ochraniacze na materace wykonujemy z materiału posiadającego certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych przeznaczonych do kontaktu ze skórą. Posiada on wodoodporną powłokę membranową, która zabezpiecza materac łóżka przed wszelkimi zabrudzeniami, w tym także płynnymi. Takie właściwości zapewnia następujący skład produktu:

- wierzchnia warstwa Frote 130 g/m2 (82% bawełny + 18% poliester)

- spodnia warstwa wodoodporna PU 30 g/m2 (100% poliuretan)

Jakość i estetyka

Wykorzystywany przez nas materiał jest wyjątkowo trwały, a jednocześnie miły w dotyku dzięki dużej zawartości naturalnej bawełny w warstwie wierzchniej. Natomiast spodnia warstwa zapewnia skuteczną barierę antyalergiczną oraz ochronę przed wszelkimi płynami. Nasza tkanina nie tylko pochłania i zatrzymuje wilgoć, ale jest jednocześnie oddychająca. 

W naszych produktach dużą wagę przywiązujemy do estetyki wykończenia, dlatego każdy ochraniacz na brzegach wykończony jest białą lamówką, która jednocześnie zapobiega strzępieniu się materiału i wzmacnia jego strukturę.

Proste zakładanie

Nasze ochraniacze w każdym z rogów zaopatrzone są w elastyczne gumowe pasy, dzięki którym ochraniacz można przymocować do materaca. Każda guma ma 50 cm długości co zapewnia założenie ochraniacza na najbardziej popularne materace nawet do 25 cm grubości. (na indywidulane zamówienie możemy doszyć gumy dłuższe).

Rozmiary ochraniaczy

Na indywidualne zamówienie klienta hurtowego, możemy wyprodukować ochraniacze dowolnych rozmiarów. Na magazynie produktów gotowych posiadamy jednak wystandaryzowane ochraniacze w następujących rozmiarach:

ochraniacz 80 cm x 200 cm
ochraniacz 90 cm x 200 cm
ochraniacz 100 cm x 200 cm
ochraniacz 120 cm x 200 cm
ochraniacz 140 cm x 200 cm
ochraniacz 160 cm x 200 cm
ochraniacz 180 cm x 200 cm
ochraniacz 200 cm x 200 cm
ochraniacz 220 cm x 200 cm

Zalecenia dotyczące czyszczenia:

• możliwe wielokrotne pranie w temperaturze do 95° C !!!

• nie prasować, nie wybielać, nie czyścić chemicznie

Zapytaj o ofertę na ochraniacze